Kulki Smakowe

Kulki do papierosów – zamiennik popularnych papierosów klikanych

Od 2020 roku popularne papierosy z kulką zostały zakazane. Kto z nas nie preferował smaku tytoniu z domieszką charakterystycznego mentolu? Niestety nie każdy przepada za tradycyjnym smakiem wyrobów tytoniowych. Rynek znalazł jednak sposób także na to. Papierosów z klikiem nie dostaniemy już w żadnym sklepie, ale możemy za to zakupić samego klika. Kulki do papierosów to prawdziwy trend w branży, który sprzedaje się w ogromnych nakładach. Czy wiesz, gdzie je zakupić? Sprawdź w naszym sklepie! Jedna kulka wystarcza na jednego papierosa. Z kolei za naszym pośrednictwem otrzymasz produkty zawierające po 100 szt., a do tego w 6 różnych smakach! Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych? Tego dowiesz się właśnie tutaj!

Zupełnie nowa koncepcja smaku – kulki do papierosów

Rozwiązanie stoi w opozycji do popularnych w ostatnim czasie wkładek do papierosów. Jednak kulki są zdecydowanie lepszym wyborem. Warto mieć świadomość, że aromatyzowana karta działa jedynie przez ograniczony okres czasu. Ponadto przekazuje swój aromat do papierosów bardzo krótko. Ponadto z każdą chwilą po prostu traci swoje właściwości. Natomiast kulki działają tylko i wyłącznie w momencie, w którym ich powierzchnia zostaje przerwana. W praktyce? Kilk i gotowe! Do każdego opakowania dołączony jest mały aplikator w formie wykałaczki. Pozwala on delikatnie wkłuć się do wnętrza filtra w papierosie, a umieszczenie we wnętrzu kulki. W każdej chwili możesz zdecydować, kiedy konkretnie chcesz zapalić, a smak za każdym razem będzie równie intensywny.

Szeroki wachlarz możliwości

Kulki smakowe do papierosów dostępne są w naszym sklepie w wielu smakach. Dzięki temu spisują się nawet lepiej niż klasyczne odpowiedniki sprzed zakazu w 2020. Dlaczego? Oferują zdecydowanie szersze spektrum smaków, a także pasują równocześnie do papierosów grubych, jak i slimów. Czy w sprzedaży były obecne wcześniej papierosy z klikiem truskawkowym lub jagodowym? Nie! Z tego względu nasze produkty wprowadzają na rynku zupełnie nowy trend konsumencki.

Kulki smakowe – czy aplikacja zajmuje dużo czasu?

Jeśli mniej niż 10 sekund to dla Ciebie dużo, to tak. Jednak napełnienie całej paczki zajmuje nie więcej niż 10 minut. W praktyce w zamian za to otrzymujesz dostęp do zupełnie nowych wrażeń zmysłowych płynących z palenia. Jeśli znudziły Ci się już mało satysfakcjonujące smakowo Heetsy, a także znacznie ograniczona pula smaków wśród wkładek aromatyzujących, to kulki smakowe zdecydowanie są czymś dla Ciebie. Z każdym zaciągnięciem ich aromat jest tak samo intensywny jak przy pierwszym otwarciu wkładki aromatyzującej. W zamian za 10 minut swojego czasu, otrzymujesz przyjemne chwile płynące z każdego poszczególnego papierosa. Odpowiedz sobie sam, czy jest to aż tak dużo?

Dlaczego warto zdecydować się na kulki smakowe do papierosów?

Z prostej przyczyny – papierosy klikane nie wrócą w najbliższym czasie, a prawdopodobnie nigdy na rynek.  Zostały bowiem odgórnie zakazane 20 maja na terenie całej Unii Europejskiej. Natomiast normy prawa międzynarodowego są z reguły nieubłagane dla każdego państwa członkowskiego. Przepisy mają na celu poprawę zdrowia i zmniejszenie liczby nałogowych palaczy, jednak w praktyce zmniejszają po prostu dyskomfort obecnych. Ponadto nie uwzględniają tego, że papierosy potrafią być prawdziwą perłą dla koneserów. Czy ktoś pamięta jeszcze warianty czekoladowe lub waniliowe? Dym jest idealnym transmiterem smaku, potrafi stać się prawdziwym pośrednikiem w unikalnych wrażeniach zmysłowych. Oprócz tego nie uwzględnia się, że często spotkania przy papierosie stawały się początkiem ciekawych konwersacji w gronie palących, a przez to fundamentem wielkich przyjaźni, nowych koncepcji, a czasami nawet ambitnych projektów inwestycyjnych. Odkąd ze sklepów zniknęły papierosy klikane, rynek cierpi na niedosyt możliwości. Konsument czeka czegoś nowego. Natomiast Ty jako znawca i poniekąd koneser, możesz w naszym sklepie skosztować czegoś zupełnie nowego. Przetestuj sam!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry